Gourmet Gold Jehněčí se zelenými fazolkami 85 g

Kód: 374
Neohodnoceno
Značka: Gourmet
16 Kč
MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ

Kompletní krmivo pro dospělé kočky všech druhů. Jemně pokrájené kousky s jehněčím a zelenými fazolkami pečlivě ochucené jen špetkou omáčky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vaše kočka je opravdový znalec, miluje rozmanitost ve své stravě a vy hledáte stále nové kombinace příchutí a textury, abyste překvapili a potěšili její vytříbenou chuť.
GOURMET Gold Savoury Cake je vynikající řada vyrobená z kvalitních surovin v textuře dortíku, pro delikátní zážitek z krmiva, který si vaše kočka určitě vychutná. GOURMET Gold Savoury Cake představuje jemně pokrájené kousky s jehněčím a zelenými fazolkami pečlivě ochucené jen špetkou omáčky. To vše se snoubí v lahodný dortík a vaše kočka si tak může vychutnat každé sousto.

Složení:

maso a výrobky živočišného původu (z toho jehněčí 4 %), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, vedlejší výrobky rostlinného původu, zeleniny (0,8 % dehydrovaných zelených fazolek, odpovídá 7,2 % zelených fazolek), minerální látky, cukry

 

Nutriční doplňkové látky:
m.j./kg: Vit. A: 880; Vit. D3: 135;
mg/kg: síran železnatý monohydrát: 31; jodičnan vápenatý bezvodý: 0,39; síran měďnatý pentahydrát: 3,5; síran manganatý monohydrát: 6,1; síran zinečnatý monohydrát: 50;

 

Technologické doplňkové látky mg/kg:

CassiaGum: 450

 

Analytické složky:
Vlhkost: 74,0 %
Protein: 17,0 %
Obsah tuku: 4,0 %
Obsah anorganických látek: 2,0 %
Hrubá vláknina: 1,1 %