Happy Life Adult Lamb 15 kg

Kód: 71
Neohodnoceno
Značka: Versele Laga
940 Kč
SKLADEM - IHNED K ODESLÁNÍ
Můžeme doručit do:
27.5.2024

Kompletní a vyvážené krmivo pro citlivé a alergické dospělé psy. Krmivo ve formě chutných a vysoce stravitelných kroket z kvalitních přírodních přísad, jehněčí maso, rybí maso, rýže a ostatní ingredience zaručí krmivu lehkou a šetrnou stravitelnost.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krmivo (jehněčí, ryba, rýže) pro alergické a citlivé dospělé psy.

Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé psy citlivé a alergické na krmivo ve formě chutných a vysoce stravitelných kroket z kvalitních přírodních přísad, jehněčí maso, rybí maso, rýže a ostatní ingredience zaručí krmivu lehkou a šetrnou stravitelnost.

 

Složení:

Jehněčí maso (min 4%), vedlejší produkty živočišného původu, rýže (min 4%), vedlejší produkty rostlinného původu, oleje a tuky, rybí maso (min 4%), vedlejší produkty rybího původu, pivovarské kvasnice, vitamíny a minerály.

 

Krmný návod:

Kompletní krmivo se doporučuje ke krmení psů s citlivým zažíváním, nebo psům trpícími alergiemi na krmivo. Podáváme suché, nebo namočené teplou vodou, při podávání suchého krmiva musí mít pes přístup k pitné vodě.

 

Deklarované hodnoty:

Bílkoviny 25%, tuky 11%, vláknina 2,5%, popelovina 7,5%, vápník 1,6%, fosfor 1%, sodík 0,4%, měď 20mg/kg, vitamín A 11000 IE/kg, vitamín D3 1100 IE/kg, vitamín E 110 mg/kg.