Happy Life Junior 10 kg

Kód: 20
Neohodnoceno
Značka: Versele Laga
805 Kč
SKLADEM - IHNED K ODESLÁNÍ
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Kompletní a vyvážené krmivo pro štěňata a dospívající psy všech plemen ve formě chutných a vysoce stravitelných kroket z kvalitních přírodních přísad , kuřecí maso, hovězí maso, rybí maso a ostatní ingredience zaručující optimální růst a zdraví štěňete a dospívajícího psa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krmivo pro štěňata všech plemen.

Kompletní a vyvážené krmivo pro štěňata a dospívající psy ve formě chutných a vysoce stravitelných kroket z kvalitních přírodních přísad , kuřecí maso, hovězí maso, rybí maso a ostatní ingredience zaručující optimální růst a zdraví štěněte a dospívajícího psa.

 

Složení:

Kuřecí maso (min 12%), hovězí maso (min 12%),vedlejší produkty živočišného původu, obiloviny, vedlejší produkty rostlinného původu, oleje a tuky, rybí maso (min 4%), vedlejší produkty rybího původu, pivovarské kvasnice, vitamíny a minerály.

 

Krmný návod:

Kompletní krmivo HAPY LIFE - Junior se doporučuje ke krmení štěňat a dospívajících psů všech plemen. Podáváme suché, nebo namočené teplou vodou, při podávání suchého krmiva musí mít pes přístup k pitné vodě. Denní dávka se doporučuje rozdělit na 3 porce.

 

Deklarované hodnoty:

Bílkoviny 29%, tuky 15%, vláknina 2,5%, popelovina 8%, vápník 1,2%, fosfor 0,8%, sodík 0,4%, měď 22mg/kg, vitamín A 13500 IE/kg, vitamín D3 1350 IE/kg, vitamín E 140 mg/kg.