Miamor Cat Snack Multi - Vitamin Cream 6 x 15 g

Kód: 381
Neohodnoceno
Značka: Miamor
46 Kč
MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ

Chutný krém od Miamor s cennými vitamíny, stopovými prvky a taurinem pro optimální zaopatření, může působit pozitivně na imunitní systém.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Miamor Cat Snack Multi-Vitamin Cream je doplňkové krmivo pro kočky k posílení jejich obranyschopnosti. Cenné vitamíny, stopové prvky a taurin mohou působit účinně na podporu imunitního systému. Přirozená obranyschopnost kočky je posílena a díky speciální receptuře je pasta Multi-Vitamin Cream přizpůsobena speciálním požadavkům koček.

Kočky jsou aktivní zvířata a rády poznávají a prozkoumávají okolí kolem domu a zahrady. Přitom jsou kočky vystavovány různým vlivům prostředí. Aby se předešlo možným onemocněním, měla by být kočka optimálně zaopatřena. Vitamíny a stopové prvky podporují posílení přirozené obranyschopnosti. Taurin je pro kočky zásadně důležitý, neboť působí podpůrně na zdraví očí a srdce.
Pasta neobsahuje barviva, konzervační látky ani cukr.

 

  • multivitamínová pasta
  • vhodná pro všechny kočky
  • s cenným taurinem
  • s důležitými vitamíny a stopovými prvky
  • podporuje posílení přirozené obranyschopnosti
  • může pozitivně působit na celkové zdraví
  • neobsahuje barviva a konzervační látky
  • bez cukru

 

Složení:
Doplňkové krmivo pro kočky.

Maso a vedlejší živočišné produkty, rostlinné vedlejší produkty, mléko a mlékárenské výrobky.

Dodatkové látky:
Nutriční látky:
taurin (1.200 mg/kg), vitamín A (9.000 IE/kg), vitamín D3 (500 IE/kg), vitamínn E [α-Tocopherolacetat] (250 mg/kg), vitamín C 150 mg, vitamín H [Biotin] (350 mcg/kg), kyselina listová 1,6 (mg/kg), vitamín B1 (-hydrochlorid) (10 mg/kg), vitamín B2 (6 mg/kg), vitamín B6 (8 mg/kg), vitamín B12 (40 mcg/kg), kyselina nikotinová (64 mg/kg), kyselina pantothenová (16 mg/kg), cholinchlorid (1.200 mg/kg), železo (síran železnatý, monohydrát) (120 mg/kg), měď (síran měďnatý, pentahydrát) (8 mg/kg), mangan (síran manganatý, monohydrát)(8 mg/kg), zinek (síran zinečnatý, monohydrát)(80 mg/kg), jód (jodid draselný) (4 mg/kg), kobalt (0,30 mg/kg).


Analytické složky

bílkovina 3.5 %
tuk 3.5 %
hrubá vláknina 0.3 %
popel/popelovina 2.0 %
vlhkost 87.0 %