Purina Pro Plan Housecat Losos ve šťávě 85 g

Kód: 385
Neohodnoceno
Značka: Pro Plan
15 Kč
MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ

Kvalitní kapsičky pro kočky žijící převážně doma/v bytě s kousky masa ve šťávě. Složení omezuje tvorbu chlupových smotků v trávicím traktu. Prebiotika napomáhají ideálnímu prostředí v trávicím traktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní kapsičky pro kočky, plné kousků masa ve šťávě, určené pro kočky žijící převážně doma/v bytě. Osvědčená kvalita od Purina Pro Plan nezklamala chovatele řadu let a má stále širokou základnu chovatelů, kteří jí důvěřují a svěřují výživu svých mazlíčků. Speciální receptura pro omezení tvorby chlupových smotků a hladký průchod chlupů trávicím traktem. Obsahuje prebiotika, která napomáhají ideálnímu prostředí v trávícím traktu, navíc snižují zápach z kočičí toalety.

 

Dávkování:

Kočce o hmotnosti 4 kg podávejte denně 3 kapsičky, nejméně ve dvou samostatných dávkách. Individuální potřeby se mohou lišit. Pro udržení štíhlé tělesné kondice upravte krmnou dávku v závislosti na individuálních potřebách kočky.

 

Podávejte krmivo pokojové teploty. Čistá, čerstvá voda by měla být neustále k dispozici.

 

Složení:

Maso a vedlejší výrobky živočišného původu, rostlinné bílkovinné extrakty, ryby a vedlejší výrobky z ryb (z toho losos 4 %), vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky, oleje a tuky, cukry.

 

Analyticky:

protein 12,00%
tuk 4,00%
Anorganické látky 2,40%
vláknina 1,10%
vlhkost 79,00%