Versele Laga Junior Plus I.C.+ holoubata 20 kg

Kód: 797
Neohodnoceno
Značka: Versele Laga
739 Kč –13 %
5410340110331pack
739 Kč –13 % 640 Kč
NA OBJEDNÁVKU
Můžeme doručit do:
1.8.2024

Kompletní směs pro holoubata obohacená o peletu Immunity Concept + pro zvýšení vývoje mláďat a další ochranu ve formě antioxidantů. Poskytuje dokonalý poměr bílkovin k energii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní směs holoubat

Kompletní krmivo pro holuby obohacené o speciální extrudovanou peletu Immunity Concept + junior. Svým mláďatům můžete umožnit růst a výkon pouze s kompletním krmením. Plus IC + Junior poskytuje dokonalý poměr bílkovin / energie. Obohaceno o snadno stravitelné extrudované pelety Plus IC + junior pro lepší trávení a další množství vitamínů a aminokyselin, které jsou důležité pro holoubata. Tyto vitamíny a aminokyseliny nejsou obsaženy v tradičních holubích směsích.

 

  • Kompletní směs pro holoubata obohacená o peletu Immunity Concept + pro zvýšení vývoje mláďat a další ochranu ve formě antioxidantů.
  • Ideální směs pro mladé holuby, protože poskytuje dokonalý poměr bílkovin k energii. Mládež pokračuje v tréninku a má hladký příjem.
  • Směs je snadno stravitelná a zajišťuje dobrý vývoj. Toto krmivo také zajišťuje ideální gastrointestinální funkci, která je u mladých holubů nezbytná.

 

OPTI RŮST

Unikátní kombinace esenciálních aminokyselin, vstřebatelného vápníku a L-karnitinu. To vytvoří nové životy a zajistí optimální růst mladých holubů.

OPTI DIGEST

MOS (mannan-oligosacharidy) jsou prebiotika, která podporují zdravou střevní flóru a potlačují škodlivé bakterie, což vede ke zdravému trávení.

OPTI HEALTH

Peleta Plus IC + junior obsahuje jedinečnou kombinaci organických (přírodních) antioxidantů včetně beta karotenu (dodávaného prostřednictvím mrkve), luteinu, extra vitaminu E, organického selenu, polyfenolických bioflavonoidů a vitaminu C. Tato jedinečná kombinace stimuluje imunitní systém.