Versele Laga Premium African Parrot Loro 15 kg

Kód: 448
Neohodnoceno
Značka: Versele Laga
1 357 Kč –14 %
5410340222041pack
1 357 Kč –14 % 1 166 Kč
NA OBJEDNÁVKU
Můžeme doručit do:
2.10.2023

Speciálně obohacená směs semen pro všechny africké papoušky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

frican Parrot Loro Parque Mix je obohacená směs semen s extra výživnými prvky, speciálně vyrobená pro všechny druhy afrických papoušků jako je žako, papoušek konžský a pro papoušky červenobřiché. Všechny směsi Prestige Premium Loro Parque jsou opatřeny velmi pestrou nabídkou semen a obilnin a obsahují množství pochoutek pro papoušky jako dýňová semena, šípek, sušené feferonky a piniové oříšky. Toto prémiové kompletní krmivo je obohaceno 8 % Maxi VAM zrníčky, která se starají o extra přísun vitaminů, aminokyselin a minerálů. Směs African Parrot Loro Parque Mix nadále obsahuje: vitamín K, B1, B2, B6, B12, C, PP, kyselinu listovou, biotin und cholin, minerály: sodík, hořčík, draslík a stopové prvky jako železo, mangan, zinek, jód a selen.

Tato specifická ochranná směs se vyrábí po konzultaci s vědeckým týmem Loro Parque, kde se používá jako základní krmivo pro všechny africké papoušky. Poté, co se tato směs úspěšně osvědčila ve známém Loro Parque na Tenerife, je nyní k dispozici každému chovateli papoušků.

Versele-Laga podporuje Loro Parque Fundación v boji proti vymírání ohrožených druhů ptactva a v ochraně jejich životního prostředí. Při koupi tohoto produktu pomůžete Loro Park Fundación k ochraně přírody.

Složení:
Žíhaná slunečnicová semínka, bílá slunečnicová semínka, cardi, oves, kukuřice, paddy rýže, pšenice, pohanka, ječmen, loupané burské oříšky, dýňová semínka, dari, piniové oříšky, svatojánský chléb, lesknice kanárská, konopné semeno, stříbrné proso, proso milokorn, pufovaná pšenice, pufovaná kukuřice, šípek, červená feferonka, Maxi VAM zrníčka, skořápky z ústřice.

Doplňkové látky:
Vitamín A (8.800 IU/kg), vitamín D3 (1.600 IU/kg), vitamín E (20 mg/kg), železo (20 mg/kg), jód (1,5 mg/kg), měď (7 mg/kg), mangan (48 mg/kg), zinek (45 mg/kg), selen (0,2 mg/kg).


Analytické složky

bílkovina 14.0 %
tuk 16.0 %
hrubá vláknina 14.0 %
popel/popelovina 5.0 %
vápník 0.9 %
fosfor 0.4 %
lysin 0.4 g
metionin 0.3 g