Versele Laga Prestige Premium Loro Parque Ara Parrot 2 kg

Kód: 471
Neohodnoceno
Značka: Versele Laga
483 Kč –26 %
5410340222164pack
483 Kč –26 % 354 Kč
NA OBJEDNÁVKU
Můžeme doručit do:
1.8.2024

Chutná krmná směs pro papoušky, obohacená směs semen s extrudovanými zrnky VAM. Pro přírodní výživu velkých papoušků ara a černých kakadů, vyvinuto ve spolupráci s vědci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prestige Loro Parque od Versele Laga je vhodná přirozená krmná směs pro papoušky, jako jsou velcí arové a černí kakaduové. Krmná směs se skládá z pečlivě sestaveného mixu jadérek a semínek, obsahuje mj. extrudovaná VAM jadérka, která Vašemu miláčkovi dodají vitamíny, aminokyseliny a minerální látky.

Receptura tohoto krmiva pro papoušky byla vyvinuta ve spolupráci s vědeckým týmem Loro Parque na Tenerife, takže zajišťuje přirozenou výživu ptáků. Směs obsahuje vybrané složky, jako jsou slunečnicová semínka, pohanka, oves, kukuřice, dýňová semínka, oloupané arašídy a konopná semínka, která krmivu propůjčují vyvážený poměr živin a lahodnou chuť.

Versele-Laga Prestige Loro Parque Ara Parrot směs pro papoušky v přehledu:

  • Chutná krmná směs pro papoušky
  • Ideální pro přírodní výživu velkých arů a černých kakaduů
  • Obohacená směs semen: s extrudovanými VAM jadérky (VAM = vitamíny, aminokyseliny, minerály)
  • Hodnotná směs: obsahuje mj. slunečnicová semínka, pohanku, oves, kukuřici, dýňová semínka, loupané arašídy, konopná semínka a jiné suroviny
  • Chutná krmná směs: velmi dobrá akceptace u mnoha papoušků
  • Vědecky založené složení: vyvinuto ve spolupráci s týmem Loro Parque ("papouščí park") na Tenerife

 

Složení
Pruhované slunečnice, bílé slunečnice, pohanka, oves, artyčok kardový, kukuřice, pšenice, směs ořechů, dýňová semínka, loupané arašídy, limbový oříšek, konopná semínka, pufovaná pšenice, pufovaná kukuřice, šípek, červená paprika, maxi V.A.M jadérka, lastury ústřice


Doplňkové látky
Vitamín A (8.800 MJ/kg), vitamín D3 (1.600 MJ/kg), vitamín E (20 mg/kg), jod (1,5 mg/kg), železo (20 mg/kg), mangan (48 mg/kg), selen (0,2 mg/kg), zinek  (45 mg/kg), měď (7 mg/kg).
 


Analytické složky

bílkovina 14.5 %
tuk 23.0 %
hrubá vláknina 20.0 %
popel/popelovina 5.0 %
vápník 1.0 %
fosfor 0.4 %
lysin 0.5 g
metionin 0.35 g